January 21, 2022

tvvesti.com

секогаш проверени информации

Ракомет: Директен пренос Македонија Словенија

Денес целата Македонска нација ќе ги бодри Македонските ракометари

Македонската ракометна репрезентација денес игра против селекцијата на Словенија.

Директиниот пренос од надпреварот можете да го проследите ТУКА