July 5, 2022

tvvesti.com

секогаш проверени информации

ВЛАДАТА ГОРИ БАБА СЕ ЧЕШЛА Опожарено возило во сопственост на Владата

На улица „Димитар Влахов“ утрово настанал пожар, при што опожарено било едно патничко возило „ауди 4“ во сопственост на Владата на Република Македонија. Целата статијапрочитајте ја ТУКА

EfIhjEhiVZjACvmw