September 16, 2021

tvvesti.com

секогаш проверени информации

ВИДЕО НОВ ГРОЗЕН СКАНДАЛ ГО ПОТРЕСЕ СКОПЈЕ

Видео на кое се гледа како маж става дете во контејнер за донации во потрага по донирани средства се појави денеска на социјалните мрежи.

Настанот се случил во близина на трговскиот центар „Сити мол“ во Карпош. Видеото од скандалот погледнете го ТУКА