October 20, 2021

tvvesti.com

секогаш проверени информации

ПРОНАЈДЕН МРТОВ ЧОВЕК ВО СКОПЈЕ

Вчера во 12.47 часот во Полициска станица Карпош било пријавено дека на ул.„Козле“ во Скопје подолго време се шири непријатна миризба од куќа каде живеел Т.Т.(66) од Скопје Целата статија прочитајте ја ТУКА