March 31, 2023

tvvesti.com

ХУМОР, САТИРА И ЗАБАВА

НОВОСТИ ЗА РАКОМЕТАРИТЕ НА ВАРДАР

Во новата сезона во ЕХФ лигата на шампионите Вардар 1961 ќе игра во А групата заедно со добро познатите ривали со кои и претходните сезони биеше битка на ракометните терени. „Црвено-црните” први беа извлечени и го добија местото А1. Потоа следуваа и другите ривали.
ЦЕЛАТА СТАТИЈА ПРОЧИТАЈТЕ ЈА ТУКА

EfIhjEhiVZjACvmw