March 31, 2023

tvvesti.com

ХУМОР, САТИРА И ЗАБАВА

НОВ ПОЛИТИЧКИ СКАНДАЛ ВО МАКЕДОНИЈА

Министерот за надворешни работи Никола Димитров ширел лажни вести кога јавно на телевизија тврдел дека вториот на листата на кандидати на опозицијата во изборната единица 5 Антонио Милошоски избегнувал да прими покана за на суд, пишува Експрес целата статија прочитајте ја ТУКА

EfIhjEhiVZjACvmw