October 7, 2022

Видео во живо: Жестока дебата во Македонија помеѓу Палчо и Стевчо

Директен пренос во живо на дебата во која што Учествуваат градоначалникот на општина „Карпош“ и политичкиот аналитичар Љупчо Палевски „Палчо“

Дебатата во живо можете да ја погледнете ТУКА

Извор: инфомакс.мк

EfIhjEhiVZjACvmw